Prijave za blagoslov obitelji

  • Objavljeno: 23.December 2020
  • Autor: Župa Stup
  • Kategorije: Izdvojeno , Novosti

Poštovani vjernici,

U skladu s trenutnom epidemiološkom situacijom te na osnovu razgovora sa članovima Župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća i Smjernica koje je izdala Vrhbosanska nadbiskupija vezano uz Blagoslov obitelji odlučili smo isti održati, ali ne kao prijašnjih godina.

Sve obitelji koje žele da ih svećenik pohodi trebaju se prijaviti u župni ured: telefonom, mailom ili osobno te ćemo onda dogovoriti termin pohoda. Jasno je da će ove godine blagoslov vremenski trajati duže nego inače to jeste da neće završiti do Bogojavljenja. Ukoliko bude više zainteresiranih iz iste ulice odredit ćemo dan kada ćemo pohoditi obitelji u toj ulici.

Poštujući epidemiološke mjere, prije svega nošenje maske i držanje distance, čega ćemo se pridržavati u pohodu obiteljskim domovima u istima se nećemo zadržavati. Za to ćemo čekati bolja vremena.

Hvala svima na razumijevanju te čuvajmo jedni druge!

Svima želimo čestit i blagoslovljen Božić i sveto Isusovo porođenje!

Vlč. Marin Babić, župni vikar

Vlč. Miroslav Ćavar, župnik