Uoči Sv. Nikole najmlađi Stupljani dobili darove

  • Objavljeno: 05.December 2020
  • Autor: Župa Stup
  • Kategorije: Izdvojeno , Novosti

Najmlađi Stupljani i ove godine dobili su darove za blagdan Sv. Nikole. Zbog trenutne epidemiološke situacije najdraži svetac djece nije „pohodio“ župnu crkvu nego su mladi župe u subotu, 5. prosinca pripremljene paketiće odnijeli u obiteljske domove.

Kako bi se izbjeglo veće okupljanje ljudi u zatvorenom prostoru s obzirom na pandemiju koronavirusa, ali da djeca ne bi ostala uskraćena radosti zbog darova koje dobivaju od Sv. Nikole župnik župe Uznesenja BDM-a u sarajevskom prigradskom naselju Stup vlč. Miroslav Ćavar zajedno sa župnim vikarom vlč. Marinom Babićem te mladima župe organizirao je podjelu paketića u obiteljskim domovima.

Kao i prijašnjih godina zahvaljujući sponzorima od kojih se izdvajaju kompanije: Zvečevo, Kraš, Violeta i Podravka osigurani su paketići za najmlađe. Iako djeca nisu „vidjela“ Sv. Nikolu ipak su se iznenadila i razveselila paketićima koje su dobili.

KT