Križni put u ozračju pandemije

U kapelici Vrhbosanskog bogoslovnog sjemeništa u Sarajevu vrhbosanski nadbiskup metropolita Vinko kard. Puljić predvodio je u izvanrednim epidemiološkim okolnostima, 20. ožujka 2020., pobožnost križnog puta.

U križnom putu su, osim kard. Puljića, sudjelovali tadašnji nadbiskupov tajnik don Štefan Marković, profesor glazbe i regens chori prvostolnice vlč. Marko Stanušić kao i vlč. Vedran Ćosić.

http://www.youtube.com/watch?v=na-BVrPdXu4

Katolički tjednik snimio je prilog o ovoj pobožnosti u jedinstvenim okolnostima pandemije koronavirusa, a u skladu s odlukama Biskupske konferencije BiH o euharistijskim slavljima i pobožnosti bez sudjelovanja širih vjerničkih masa.

Prilog je originalno emitiran 21. ožujka 2020. na portalu nedjelja.ba i istoimenom Youtube kanalu.

Ž.I., KT