Župne obavijesti za Šesnaestu nedjelju kroz godinu

  • Objavljeno: 26.July 2023
  • Autor: Župa Stup
  • Kategorije: Novosti

16. Nedjelja kroz godinu
Svjetski dan djedova, baka i starijih osoba

• Kroz ovaj tjedan slavimo:
Uto.: Sv. Jakov Apostol
Srij. Sv. Joakim i Ana, roditelji Blažene Djevice Marija
Pet.: Sv. Marta, Marija i Lazar

• Svete mise kroz naredni tjedan su u Karmelu u 7 i 30 a u župnoj crkvi u 18 h

Ponedjeljak † Miroslav Tomić
Utorak † Franjo, Ana i Ilata Furajin
Srijeda † Anto, Nevenka, Jozo i Slavko Konjicija i pok. iz ob. Konjicija, Tomić, Miljković i Andrišek
Četvrtak † Za poginule branitelje IV. viteške motorizirane brigade i sve poginule u obrambeno-oslobodilačkom ratu
Petak † Franjo, Ilka i Ivan Brkić
Subota † Mara, Ivo, Ivka i Jozo Božić
Nedjelja † Nikola Rebo
• Katolički tjednik

• Od danas pa do iduće nedjelje zajedno s ostalim župama u Bosni i Hercegovini organiziramo misijsku akciju MIVA čiji je cilj prikupljanje sredstava za kupovinu prijevoznih sredstava našim misionarima. Na izlazu iz crkve, na stoliću za tisak nalazi se kutija za vaše priloge. Unaprijed zahvaljujemo za vaše darove te zajedno doprinesimo da se Kristovo evanđelje žiri brže i za naše misionare sigurnije.

• Svake subote, počevši od 24. lipnja pa do 5. kolovoza od 9:30 do 14:00 u crkvenom dvorištu je Dječje ljeto. Naši animatori osmislili su različite radionice i igre za djecu te potičemo sve roditelje da pošalju svoju djecu kako bi se ona zajedno družila, bolje upoznala i kvalitetno provela svoje vrijeme.

• U sljedeću nedjelju je 17. Nedjelja kroz godinu. Mise su u redovitim terminima.