Župne obavijesti za Trinaestu nedjelju kroz Godinu

13. Nedjelja kroz godinu
• Kroz ovaj tjedan slavimo:
Pon.: Sv. Toma, apostol
Srij.: Sv. Ćiril i Metoda, slavenski apostoli i suzaštitnici Europe

• Svete mise kroz naredni tjedan su u Karmelu u 7 i 30, a u župnoj crkvi u 18 h.

Ponedjeljak † pok. iz ob. Bakula i Šimić
Utorak † Kata i Marija Stjepanović
Srijeda † Beba Tintor, Nikola, Marica, Mirko i Ljuba Kašić, pok. iz ob. Kašić i Marković
Četvrtak † Mato Stanić i pok. iz ob. Stanić
Petak † Marinko, Drago i Draga Bunoza, Radojka Vlahić
Subota † Stjepan, Ruža i Jozo Šutalo i pok. iz ob. Šutalo
Nedjelja † Vlado Mikulić

• Katolički tjednik, Radosna Vijest

• U petak, 7. srpnja, u Karmelu počinje devetnica kao neposredna priprava za proslavu Svetkovine Gospe Karmelske. Kroz dane devetnice svete mise u Karmelu će biti u 18 i 30, a od 17 i 45 započinje pobožnost u čast Blaženoj Djevici Mariji. Više informacija imate na oglasnoj ploči.

• Svake subote, počevši od 24. lipnja pa do 5. kolovoza od 9:30 do 14:00 u crkvenom dvorištu je Dječje ljeto. Naši animatori osmislili su različite radionice i igre za djecu te potičemo sve roditelje da pošalju svoju djecu kako bi se ona zajedno družila, bolje upoznala i kvalitetno provela svoje vrijeme.

• Sljedeća nedjelja je 14. Nedjelja kroz godinu. Sv. mise su u redovitom rasporedu.